zážitkový ezovíkend

Pomalu se nám blíží čas oblíbeného červnového zážitkového ezovíkendu společenství inite.

Jako vždy na vás čeká bohatý program, ve kterém si každý najde to své oblíbené a jako přídavek se dozví a naučí i mnoho dalšího nového a zajímavého. Zajímá vás, co jsou Krystaly Kryonu nebo Láska duše? Tradiční čínská automasáž?

Zveme vás na příjemný a pohodový víkend, na který budete rádi vzpomínat.

Kdy to bude? 16. - 18. června 2017

Akce plánovaná na červen 2017 již proběhla. Ale těšíme se na další!

Relaxační pobyt

:: relaxační pobyt :: ezo víkend :: aktivity - meditace - terapie ::

Pomalu se nám blíží čas oblíbeného červnového zážitkového ezovíkendu společenství inite. Jako vždy na vás čeká bohatý program, ve kterém si každý najde to své oblíbené a jako přídavek se dozví a naučí i mnoho dalšího nového a zajímavého. Zajímá vás, co jsou Krystaly Kryonu nebo Láska duše? Ano, tady budete mít příležitost to zjistit. Zveme vás na příjemný a pohodový víkend, na který budete rádi vzpomínat.

Červnový "Zážitkový ezovíkend" je skvělou možností jak zahájit léto. Od pátku do neděle si podle své chuti vyzkoušíte aktivity, se kterými jste třeba ještě neměli možnost se setkat. Anebo si vyberete takové, v nichž můžete své nabyté vědomosti a zkušenosti rozšířit o další zážitky. (Například, věděli jste, že automasáž je součástí tradiční čínské medicíny? Má vysoké procento úspěšnosti, je snadné se ji naučit a nemá žádné vedlejší účinky. Patří k osvědčeným rehabilitačním metodám, je prevencí i léčbou nemocí a prodlužuje život.) Zkrátka, čeká vás pobyt příjemný, relaxační, pestrý a zajímavý.

V klidném prostředí rekreačního domu vás čeká ezovíkend plný zážitků. Můžete těšit třeba na netradiční pojetí analýzy a harmonizace čaker. Seznámíte se s Krystaly Kryonu a naučíte se je používat pro sebe i druhé. Je pro vás připraven soubor meditací, rozprostřená leč ucelená aktivita s názvem Láska duše (otevírání a aktivizace duchovních center). Tento víkend se v několika blocích budeme seznamovat s automasáží a její aplikací podél meridiánů a akupunkturních bodů. Jelikož k inite neodmyslitelně patří "rukodělky", připravili jsme scrapbooking, tj. ruční výrobu vlastního deníku nebo diáře, který si ozdobíte s využitím strojku BigShot. ... A to zdaleka není všechno, překvapení jako vždycky bude :-). V případě pěkného počasí bude program probíhat pod širým nebem, na terase, večer u ohně, nebo u krbu.

A protože jsme se rozhodli vás tentokráte i trošku více rozmazlovat a hýčkat, je zahrnuta v ceně pobytu i masáž, kterou si zvolíte...

Bohužel, pokud jste váhali či otáleli, a nezúčastnili jste se, akce plánovaná na červen 2017 již proběhla. Ale těšíme se na další v roce 2017! Zájemci, přihlaste se tentokrát včas.

Jaké to bylo na jedné z předchozích akcí? Přečtěte si v kronice, v příspěvku Zážitků plný ezovíkend (červen 2015).

Jak se přihlásit? Stiskněte velké barevné tlačítko v dolní části nabídky a otevřte tak rezervační formulář.
A101101
setkání inite

Relaxační pobyt "Zážitkový ezovíkend" (Červen 2017)

  • Termín: další termín připravujeme, předběžně můžete místo rezervovat již teď
  • Místo: městys Jedovnice, nedaleko Brna v Moravském krasu, chalupa, okolní les
  • Cena: 2 700 Kč, zahrnuje program, 2x nocleh, strava a nápoje, 1x masáž dle vlastního výběru, pobytový servis
  • Informace: rezervace pobytu na zálohu 1 000 Kč
  • Detaily a dotazy: k dispozici na kontaktech inite, propozice rozesíláme účastníkům s rezervací
doitProžijte si příjemný a pohodový víkend plný relaxačních aktivit!
tip

Výhodná cena zahrnuje ubytování, stravu i pestrý program!

tip

Zkuste rezervovat ihned, loňská akce byla uzavřena již před termínem!