otvírání

inite pro vás otvírá sezónu jarním víkendovým pobytem.

Po celou dobu pobytu budou připraveny různé ezoterické aktivity.

Zveme vás na relaxační víkend, na kterém otevřete dveře letošním duchovním zážitkům.

Akce plánovaná na duben 2016 již proběhla. Ale těšíme se na další!

Relaxační pobyt

:: relaxační pobyt :: ezo víkend :: aktivity - meditace - terapie ::

Společenství inite pro vás otvírá sezónu jarním víkendovým pobytem. Po celou dobu pobytu budou připraveny různé ezoterické aktivity. Zveme vás na relaxační víkend, na kterém otevřete dveře letošním duchovním zážitkům.

"Otvírání" je tradiční akcí inite, podtitul "Jarní ezovíkend v Jedůvkách" ji naprosto popisuje. Máme na mysli jarní otvírání sezóny v Jedůvkách, otvírání relaxačním víkendem s ezoterickými aktivitami, které po dlouhé zimě příjemně pohladí a naladí. Letos je akce nově otevřena i pro vás. Zveme vás, pojeďte s námi. Nepůjde o žádné školení, zvolíte si to, co vás zajímá a tak vás čeká pobyt příjemný a jarně relaxační.

V klidném prostředí rekreačního domu vás čeká jarní víkend s ezoterickými aktivitami. Celým relaxačním pobytem s tématem otvírání a příslibů vás provedou zkušené lektoky. Očekává vás třeba náhled do kooperativní mentální techniky Theta léčení či meditace s posvátnou geometrií, nebo si zkusíte vstoupit do jadérka. Během pobytu se báječně uvolníte při masáži lomi-lomi nebo japonské masáži obličeje nebo si odpoutáte mysl při různých dalších meditacích.. Může se stát, že vás zaujmou andělské esence. A co je ten trochu tajemný matrix? Během celého pobytu se můžete účastnit praktických energetických i neenergetických cvičení a podíváme se společně i na to, co říkají karty. Zkrátka budete jako v bavlnce. A jako obvykle na akcích inite nejsou vyloučena další příjemná překvapení.

Každý zájemce může projít individuálně terapií energetického léčení. Získáváte ji už v rámci...  

Bohužel, pokud jste váhali či otáleli, a nezúčastnili jste se, akce plánovaná na duben 2016 již proběhla. Ale těšíme se na další v roce 2017! Zájemci, přihlaste se tentokrát včas.

Jaké to bylo na poslední akci? Přečtěte si v magazínu, v příspěvku Otvírání sezóny v Jedůvkách (duben 2016).

Tato aktivita není v současné době zařazená v běžné nabídce a nelze se na ni standardně přihlásit.
Pokud to je prakticky možné, lze účast na archivované aktivitě zajistit, avšak pouze na vyžádání. Použijte nabízené kontakty v záhlaví stránky.