access facelift

Je možné jemným působením na stanovené body na hlavě vymazat celulární paměť? Nejen vypadat, ale i cítit se jako bez zátěže věkem?

Pokud tyto body představují klíč k odemčení sebeomezujících energií a k odstranění negativních sebehodnocení, a pokud uvěříme, že lze jemnými dotyky na vhodné body těla transformovat zablokovanou energii pro využití k vlastnímu prospěchu, tak ano.

Kolik pevných úhlů pohledů na vlastní tělo existuje? Co když stárnutí těla je jen jeden z nich - úhel pohledu, který však můžete změnit?

Terapeutické sezení

Je možné jemným působením na stanovené body na hlavě vymazat celulární paměť? Nejen vypadat, ale i cítit se jako bez zátěže věkem? Pokud tyto body představují klíč k odemčení sebeomezujících energií a k odstranění negativních sebehodnocení, a pokud uvěříme, že lze jemnými dotyky na vhodné body těla transformovat zablokovanou energii pro využití k vlastnímu prospěchu, tak ano. Kolik pevných úhlů pohledů na vlastní tělo existuje? Co když stárnutí těla je jen jeden z nich - úhel pohledu, který však můžete změnit? ( Přejít přímo k objednání... )

Pozitivní změny mohou přijít využitím Access Facelift®, techniky, která vám pomůže vypadat odlišně a jednat jinak. Jako energetická praxe funguje Access Facelift mj. i na podprahových příčinách negativního sebehodnocení a stárnutí. Vaše tvář vypovídá o vašem životě a plynutí času. Dotekem se nastartuje proces na jehož konci se budete cítit lépe a pohybovat se s větší lehkostí, šířit radost nejen ve svém těle a opravdu cítit svůj vlastní život.

Access Facelift® je transformační kvantová terapie. Technicky se jedná o specifickou masáž hlavy a obličeje, ale tak jemnou, že může být i téměř bezkontaktní. Někdy se jí říká metoda energetického vyhlazení vrásek. Odstraňuje zápis plynutí času z tváře přílivem znovuobjevené vlastní energie.

 • vhodná pro každého, kdo má zájem vypadat a cítit se energičtější a mladší
 • výsledky se neprojevují jenom na kůži, ale i v mentálním vnímání klienta
 • představuje zážitek důležitý pro růst vlastního sebevědomí a pro duševní zdraví
 • funguje v souladu s dalšími terapeutickými postupy a je bez rizika
 • může také přispět k celkovému uzdravení, pohodě a uvolnění v těle
 • hodí se pro ženy a muže všech věkových kategorií

Toto terapeutické působení nenahrazuje potřebnou lékařskou péči. Je alternativní metodou, vhodnou i pro tzv. klinicky zdravé osoby. Služba je poskytována na základě licence společnosti Access Consciousness® a některé aspekty této techniky jsou chráněné ochrannou známkou. Postupy a podmínky poskytování služby jsou stanoveny poskytovatelem licence a jeho českým zastoupením. Tato technika je rozšířením související techniky Access Bars®.

Access Facelift® je transformační technika, při které budete klidně ležet na terapeutickém lůžku. Aplikaci techniky provede certifikovaný Access Consciousness® Bars Practicioner. Terapeut přikládá svoje ruce postupně na specifické body na hlavě a obličeji a nechává proudit energie. Tím se odblokují i existující negativní sebehodnocení bránící přirozenému stavu věcí. Přitom všem budete v meditativním stavu vědomí, budete se cítit bezpečně a uvolněně, možná se i ponoříte do zklidněného spánku. Technika transformace existujících omezení se promítne do různých částí těla, do obličeje, hlavy, hrudníku a těla. Pomyslně se tak vymaže celulární paměť negativních záznamů. Délka jednoho terapeutického sezení není dopředu pevně stanovená, nejméně však 60 minut, obvykle téměř 90 minut. Opakováním se efekt odblokování stává dynamičtějším, v tom případě se doporučují tři terapie.

Jak se objednat? Při předběžné objednávce 14 a více dnů předem: vytvořte rezervaci přímo z této stránky (viz Jak se přihlásit?) použitím tlačítka ("Chci uskutečnit..."). V bližším termínu: použijte telefonický kontakt 604 12 68 69. V obou případech je možné...

Jak se přihlásit? Stiskněte velké barevné tlačítko v dolní části nabídky a otevřte tak rezervační formulář.
A277801
terapie

Terapeutické sezení Access Facelift®

 • Termín: podle individuální domluvy s terapeutem
 • Místo: relax.point.inite, Brno, Josefská 25, 5.patro, studio Koré, nebo po individuální domluvě jiná lokace
 • Cena: 1 200 Kč za jedno sezení v délce až 90 minut
 • Informace: služba je poskytována na základě získané licence "Access Consciousness® Bars Practicioner"
A277802
terapie

Terapeutické sezení Access Facelift® s kreditem

 • Termín: podle individuální domluvy s terapeutem
 • Místo: relax.point.inite, Brno, Josefská 25, 5.patro, studio Koré, nebo po individuální domluvě jiná lokace
 • Cena: 3 200 Kč za tři sezení, každé v délce až 90 minut
 • Informace: služba je poskytována na základě získané licence "Access Consciousness® Bars Practicioner"
 • Upozornění: cena výhodného balíčku pro tři doporučená sezení je platná při objednání předem a platbě při prvním sezení
doitOdemkněte svou komnatu sebeomezujících energií a zkuste energetické vyhlazování vrásek!
tip

Objednáním balíčku tří sezení významně ušetříte!

tip

Účinky této terapie jsou v literatuře charakterizovány jako postupné omlazení mysli i těla.

tip

Zjistěte si o technikách Access Bars® zajímavé podrobnosti na internetu.