access bars

Je možné jemným působením na stanovené body na hlavě změnit vnímání života?

Pokud tyto body představují databázi všech myšlenek, pocitů, emocí, postojů i přesvědčení vytvořených během života a pokud věříme, že se jemnými dotyky na správnou kombinaci bodů rozproudí zablokovaná energie, tak ano.

Pomyslným stisknutím tlačítka informace s negativním nábojem zmizí a na jejich místě se uvolní prostor, který můžete naplnit pozitivními změnami. Stanete se jinými a je na vás, co sami sobě dovolíte.

Terapeutické sezení

Je možné jemným působením na stanovené body na hlavě změnit vnímání života? Pokud tyto body představují databázi všech myšlenek, pocitů, emocí, postojů i přesvědčení vytvořených během života a pokud věříme, že se jemnými dotyky na správnou kombinaci bodů rozproudí zablokovaná energie, tak ano. Pomyslným stisknutím tlačítka informace s negativním nábojem zmizí a na jejich místě se uvolní prostor, který můžete naplnit pozitivními změnami. Stanete se jinými a je na vás, co sami sobě dovolíte. ( Přejít přímo k objednání... )

To vše je možné s technikou Access Bars®, která vám pomůže usnadnit změny ve všech oblastech vašeho života. Jedná se o působení na 32 bodů na hlavě, které souvisí s konkrétními oblastmi života, jako jsou vztahy, zdraví, práce, stres, schopnosti, apod. Dotekem se nastartuje proces uvolnění a vyčištění základních myšlenek, pocitů a emocí od negativních informací. Poté dojde ke zrušení podvědomě vytvořených omezujících programů, které brání žít šťastný život. Vše je otevřené pro nové možnosti, jen je třeba dávat pozor a nezapadnout znovu do starých schémat.

Access Bars® je transformační kvantová terapie. Technicky se jedná o specifickou masáž hlavy, ale tak jemnou, že může být i téměř bezkontaktní. Někdy se ji říká kvantová akupresura.

 • eliminuje bolestí různých částí těla a chronické problémy (alergie, astma, ekzémy, ...)
 • nastartuje samoléčebné procesy v těle, zrychluje hojení a zkracuje rehabilitace
 • uvolňuje stres a napětí, pomáhá při obtížných životních situacích
 • odbourává únavu a vyčerpanost, zvyšuje životní energii
 • eliminuje psychické problémy (deprese, úzkosti, strachy, fóbie, ...)
 • vede k celkovému rozvoji osobnosti na psychické i fyzické úrovni
 • vhodná i pro autisty, klienty s Alzheimerovou chorobou, hyperaktivní děti, těhotné ženy, ...

Toto terapeutické působení nenahrazuje potřebnou lékařskou péči. Je alternativní metodou, vhodnou i pro tzv. klinicky zdravé osoby. Služba je poskytována na základě licence společnosti Access Consciousness® a některé aspekty této techniky jsou chráněné ochrannou známkou. Postupy a podmínky poskytování služby jsou stanoveny poskytovatelem licence a jeho českým zastoupením. Rozšířením této základní techniky je Access Facelift®.

Access Bars® je transformační technika, při které budete klidně ležet na terapeutickém lůžku. Aplikaci techniky provede certifikovaný Access Consciousness® Bars Practicioner. Terapeut přikládá svoje ruce postupně na specifické body na hlavě a nechává proudit energie. Tím se změní vaše osobní paradigma, to znamená vaše vnímání světa a života a uvědomění své osoby. Přitom všem budete v meditativním stavu vědomí, budete se cítit bezpečně a uvolněně, možná se i ponoříte do zklidněného spánku. Technika nastartuje trvale udržitelné procesy obnovy, během kterých bude probíhat harmonizace vaší osobnosti. Postupně dojde k přeprogramování starých vzorců myšlení směrem k nastolení životní harmonie a začne se dít to nejlepší. Délka jednoho terapeutického sezení není dopředu pevně stanovená, nejméně však 60 minut, obvykle téměř 90 minut. Opakováním se efekt odblokování stává dynamičtějším, v tom případě se doporučují tři terapie.

Jak se objednat? Při předběžné objednávce 14 a více dnů předem: vytvořte rezervaci přímo z této stránky (viz Jak se přihlásit?) použitím tlačítka ("Chci uskutečnit..."). V bližším termínu: použijte telefonický kontakt 604 12 68 69. V obou případech je možné...

Jak se přihlásit? Stiskněte velké barevné tlačítko v dolní části nabídky a otevřte tak rezervační formulář.
A277701
terapie

Terapeutické sezení Access Bars®

 • Termín: podle individuální domluvy s terapeutem
 • Místo: relax.point.inite, Brno, Josefská 25, 5.patro, studio Koré, nebo po individuální domluvě jiná lokace
 • Cena: 1 200 Kč za jedno sezení v délce až 90 minut
 • Informace: služba je poskytována na základě získané licence "Access Consciousness® Bars Practicioner"
A277702
terapie

Terapeutické sezení Access Bars® s kreditem

 • Termín: podle individuální domluvy s terapeutem
 • Místo: relax.point.inite, Brno, Josefská 25, 5.patro, studio Koré, nebo po individuální domluvě jiná lokace
 • Cena: 3 200 Kč za tři sezení, každé v délce až 90 minut
 • Informace: služba je poskytována na základě získané licence "Access Consciousness® Bars Practicioner"
 • Upozornění: cena výhodného balíčku pro tři doporučená sezení je platná při objednání předem a platbě při prvním sezení
doitPoužijte pomyslné tlačítko a vyberte si svou lepší budoucnost už dnes!
tip

Objednáním balíčku tří sezení významně ušetříte!

tip

Účinky této terapie jsou v literatuře charakterizovány jako trvalá změna k lepšímu.

tip

Zjistěte si o Access Bars® zajímavé podrobnosti na internetu.