kyvadlo

Schopnost pracovat s kyvadlem má téměř každý.

Není ale žádnou zárukou úspěchu vzít kyvadlo do ruky a začít testovat, protože se nám kyvadlo otáčí. Je třeba být vyškolen a připraven učitelem, napojen na své Vyšší Já.

Odpovědi mohou přicházet z více zdrojů, ale některé z nich jsou pro odpovědi naprosto nedůvěryhodné a nevhodné.

Schopnost pracovat s kyvadlem má téměř každý, ale jistě všichni znáte ze své zkušenosti nebo z okolí případy, kdy jste sami, nebo někdo jiný, vytestoval naprosto špatné výsledky. Není totiž žádnou zárukou úspěchu vzít kyvadlo do ruky a začít testovat, protože se nám kyvadlo otáčí. Je třeba být vyškolen a připraven učitelem, napojen na své Vyšší Já. Je totiž spousta možností, odkud přicházejí informace, které se prostřednictvím kyvadla zobrazují. To, že se kyvadlo pohybuje, je jenom projevem toho, že vaše ruka zachytila informaci a jemně se začala pohybovat. Odpovědi mohou přicházet tedy z více zdrojů – podvědomí, vědomí, jemnohmotných bytostí apod. A právě onen zdroj je alfa a omega úspěchu. Některé zdroje jsou totiž pro odpovědi naprosto nedůvěryhodné a nevhodné a neměli bychom s nimi pracovat.

Nejjednodušší a nejčastější napojení při práci s kyvadlem je napojení na své Vyšší Já. Je to moudrá složka naší bytosti, která zná přesně a dokonale všechno, co potřebujeme ke šťastnému a plnohodnotnému životu. Hovoří k nám prostřednictvím intuice, tedy pomocí vnitřního hlasu, obrazů, symbolů a hlavně pocitů. Naše pocity jsou tím nejdokonalejším vedením, které se nikdy nemýlí. Často je však neposloucháme, nebo jim nevěnujeme pozornost. Pokud jim naslouchat budeme a budeme se jimi opravdu řídit, začnou se okolo nás dít neuvěřitelné věci. Získáme lepší práci, potkáváme ty správné lidi, změníme životosprávu a kvalita našeho prožívání reality je náhle vyšší.

Princip siderického kyvadla není složitý. Jen musíte vědět, jako napojení použijete. Potom použijete kyvadlové tabulky a pomocí tohoto napojení z tabulek vyčtete odpovědi na otázky, které jste předtím položili. A tady je to důležité know-how. Jak položit otázky, jak správně zjistit odpovědi a hlavně jak je interpretovat? A to vše v rámci různých alternativních terapií? Zkuste třeba některý z běžně nabízených seminářů.