co je merkaba

Merkaba je energetická forma známá již v pradávných dobách.

MER představuje světlo, které vše stvořilo.

KA představuje lidskou duši, ducha.

BA představuje lidské tělo.

Merkaba je energetická forma známá již v pradávných dobách. MER představuje světlo, které vše stvořilo. KA představuje lidskou duši, ducha. BA představuje lidské tělo.

Merkaba je Světelné tělo, které je kolem všeho. Merkaba tvoří život. Merkaba je šablona, která vytváří realitu, projektor, který promítá energii ve formě hmoty do prostoru vašeho světa. Merkaba je technika, která velmi urychlí aktivaci našeho světelného těla. Světelné tělo kolem nás ve tvaru hvězdného čtyřstěnu sestává ze dvou čtyřstěnů do sebe vetknutých - vrchního slunečního a spodního zemského. Vrcholy jsou na výšku dlaně nad temenem hlavy a pod chodidly.

Metodu, která se oživuje přes srdce, přinesl Drunvalo Melchizedek a má za cíl čtyřstěn roztočit a vytvořit kolem sebe  elektricko-magnetické pole ve tvaru koule. Mělo by dojít k propojení kosmického a zemského kanálu a lepšímu spojení se  Zdrojem. Merkaba je živoucím světelným vozidlem (matricí bytí), které má v různých stvořeních různé formy. Je známá i všem tradičním kulturám na Zemi. Objevuje se u Inků, severoamerických Indiánů, v Japonsku, Číně. Tibetští lámové ji znají také, je součástí jejich iniciace. Posadí je nahé do sněhu a buď jejich tělo přežije v podobě Merkaby nebo zemře.

Merkaba není nic nového. Je to něco, co jsme zapomněli. Dává nám šanci spojit se s tím, čím jsme. To, co by jinak trvalo mnoho inkarnací během tisíců let, je v dnešní mimořádné době možné za měsíc či rok, podle individuální úrovně jednotlivého žáka. Jelikož součástí vzestupu je i vypořádávání se s energiemi, které jsme v minulosti vyslali, při aktivaci Merkaby se příchod takových "zrcadel" prostřednictvím druhých lidí velmi urychlí.

Merkaba poskytuje

  • rozšířené vědomí o tom, kdo jsme
  • spojení s vyššími rovinami vědomí - Vyšší Já
  • rozpomenutí na nekonečné schopnosti naší duše