cesta k srdci

V dnešní době věříme jenom tomu, co vidíme, slyšíme nebo tomu co si můžeme omakat.

Ale tak tomu vždy nebylo, tehdy lidé žili více v souladu s přírodou a svým srdcem.

Univerzální zákon zní: „Čím láskyplnější jsme, tím inteligentnějšími se staneme.“

Zážitkový seminář

V dnešní době je přeceňována racionální a logická mysl. Věříme jenom tomu, co vidíme, slyšíme nebo tomu co si můžeme omakat. Ale tak tomu vždy nebylo, tehdy lidé žili více v souladu s přírodou a svým srdcem. Již delší dobu jsme my lidé vyzýváni k tomu, abychom tvořili ze srdce. Univerzální zákon zní: „Čím láskyplnější jsme, tím inteligentnějšími se staneme“.

Opustili jsme srdce, přestali jsme jednat ze srdce, rozhodovat ze srdce a ztratili jsme propojení s veškerým životem. Jak tedy napravit/vyléčit vše, co jsme již způsobili Zemi? A jak zastavit to, co Zemi způsobují lidské bytosti od doby, kdy zapomněli na své napojení na síť života? Když jsme dokázali tolik vytvořit pouze svojí myslí (např. technologický pokrok, stavby), představte si, co bychom mohli vytvořit, co bychom byli schopni dokázat, když bychom jednali ze srdce!

Posvátné místo v srdci vždy bylo, vždy jej každý máme a zůstává tam nezměněno i dnes. V noci, když se ponořujeme do světa snů, opouštíme svou mysl a vstupujeme tak do posvátného místa v srdcích. Posvátné místo v našich srdcích je prostorem, kde může být vědomě vytvořena nová realita tohoto světa.

Zážitkový seminář "Cesta k srdci" vám ukáže směr, kterým dojdete k vašemu vlastnímu srdci. Během dvou dní se naučíte "vstupovat" do srdce, "naslouchat" srdci a "dýchat" pro srdce. Otevřete a pročistíte si třetí oko, zjistíte, co je "světelné vozítko" – Merkaba a pokusíte se ji roztočit. Dozvíte se mnoho dalších informací o světelném poli Merkaba a naučíte se světelné tělo programovat. Vše bude probíhat v pohodovém tempu při relaxačních a pročišťujících cvičeních či meditacích. V průběhu semináře proběhne i terapie každého účastníka. Jestli ještě váháte, tak už neváhejte a přijďte. Čekají vás příjemné a milé prožitky, čekají vás dva dny zážitků.

Jak se přihlásit? Stiskněte velké barevné tlačítko v dolní části nabídky a otevřte tak rezervační formulář.
A202501
energie

Zážitkový seminář "Cesta k srdci"

  • Termín: další termín připravujeme, předběžně můžete místo rezervovat již teď
  • Místo: relax.point.inite, Brno, Josefská 25, 5.patro, studio Koré
  • Cena: 2 400 Kč
  • Potřebné vybavení: pohodlné oblečení, šátek, tužka, papír
  • Upozornění: Ubytování na tuto dvoudenní akci není součástí nabídky.
doitNaučte se jednat srdcem a rozšířit své možnosti a změňte tak svůj život!
tip

Vědomostní seminář, praktický seminář a terapeutické sezení v jednom balíčku!

tip

Z přijaté částky odvedeme 5% na konto nadačního fondu DOBRÝ ANDĚL.

Děkujeme vám, že pomáháte.