kdo jsou andělé

Nemusíte na ně věřit a přesto jsou stále s vámi.

Nesoudí vás a milují vás takové, jací jste.

Podporují vás, chrání, pomáhají a doprovází v každé situaci.

Jak je to možné? Kdo vlastně jsou andělé? Úžasné bytosti, o nichž se dočtete více v tomto článku.

Andělé jsou boží pomocníci, poslové, kteří nám pomáhají na cestě životem ve fyzickém těle. Andělé jsou našimi pomocníky z duchovního světa. Nemusíte na ně věřit a přesto jsou stále s vámi. Jejich úkolem zde na Zemi je podporovat nás, chránit, pomáhat a doprovázet v každé situaci. Je jedno, zda vykonáte něco špatného. Andělé nesoudí, milují vás takové, jací jste a na jejich objetí nikdy nezapomenete.

Andělé můžou mít různé formy, když se ukazují lidem – ve formě světla, barvy, pocitu, symbolu, předmětu nebo nějaké lidské podoby. Jejich křídla jsou paprsky světla. Andělé jsou bezpohlavní bytosti, přesto mají ženské nebo mužské aspekty. Andělé se nám mohou ukázat i v lidské podobě, většinou poznáme až dodatečně, že se jednalo o andělské setkání. Tímto nám chtějí něco ukázat, nasměrovat nás nebo před něčím ochránit.

Anděly můžeme rozdělit na tři základní skupiny: anděly strážné, anděly pomocníky a archanděly. Do všech skupin patří nespočet andělů, z nichž každý má ve skupině své místo a svou úlohu. Andělé žijí v přesně definované andělské hierarchii, z nichž nad anděly stojí archandělé. Stále se učí a rozvíjí stejně tak jako my – lidé.

Andělé, kteří jsou nám nejblíže, jsou naši andělé strážní. Každý máme nejméně jednoho anděla strážného. Stojí při nás v dobrém i zlém a miluje nás bezpodmínečnou láskou. Nehodnotí, nesoudí nás a stojí za námi vždy - ať se chováme jakkoli. Mnohdy však jeho varování nevnímáme nebo přehlížíme, pak mu nezbývá nic jiného, než okolnostem, které nás potkávají, přihlížet. Kdykoli to však můžeme změnit a jeho pomoc vyhledat – stačí jen poprosit. Zkuste to a váš život se změní!

Andělé nechtějí, abychom je vzývali a modlili se k nim. Anděly smíme a měli bychom prosit. Je jedno, jakou formu zvolíte při navázání kontaktu s andělem. Mluvte s nimi jako s přáteli, jednoduše a nekomplikovaně. Ví dopředu, o čem s nimi chcete mluvit a o co je prosíte. Jsou totiž neustále s námi. Nepotřebujete žádný rituál na navázání kontaktu, i když to většině lidí kontakt usnadní. Můžete použít andělskou meditaci, vytáhnout si andělskou kartu, či jakýkoli jiný způsob, který je Vám příjemný.