andělský den

Žádná kniha, televizní program nebo film vás nemůžou přesvědčit o existenci andělů.

Musíte sami věřit.

A nebo udělat sami první krok k tomu, abyste je pozvali do svého života, abyste uznali jejich přítomnost a zkusili jejich nádherné dary a pomoc.

Zážitkový seminář

Žádná kniha, televizní program nebo film vás nemůžou přesvědčit o existenci andělů. Musíte sami věřit. Anebo udělat sami první krok k tomu, abyste je pozvali do svého života, abyste uznali jejich přítomnost a zkusili jejich nádherné dary a pomoc.

Andělé, ať už chceme nebo nechceme, nebo ať to víme nebo nevíme, jsou tu s námi. Každý máme svého anděla strážného. Protože však žijeme v materiálním světě, obklopeni mnoha pozemskými „potřebami, věcmi a zvuky“, ztrácíme schopnost vnímat jemnější aspekty vesmíru. Ztrácíme schopnost vnímat věci neviděné či neuchopitelné.

Začnete-li pracovat se svým andělem strážným nebo s anděly obecně, musíte se naučit přestat myslet, že se věci dějí náhodně. Vše se děje z určitého důvodu. Díky kontaktům s anděly bude váš život probíhat hladčeji a radostněji. Souhry náhod budou na denním pořádku a vy budete prožívat okamžiky všedních dnů radostněji. Váš život bude harmoničtější a bohatší. Anděl strážný vám pomůže se poučit z každé situace a umět ji prohlédnout. Pomůže vám odstranit psychické i mentální bloky, které vám brání v úspěchu.

S anděly však nemůžete manipulovat. Uznávají pravidla, která jdou nad rámec vašeho chápání a dodržují kosmické zákony. Proto jsou andělé. Můžete je požádat o pomoc, o vedení, můžete s nimi spolupracovat, ale nemůžete jim říkat, co mají dělat, kde to mají dělat a jak.

Setkávání s anděly vás bude udržovat na vyšších etických rovinách. Pomoc od andělů se vždy projevuje jako nejvyšší dobro pro všechny zúčastněné.

Andělé milují nás lidi a velmi rádi se s námi stýkají. Je však nutné udělat ten první krok a sdělit andělům, že jste připraveni. Jestliže tomu tak je a jenom nevíte jak, nebo vám chybí troška odvahy, čtete ve správnou chvíli správné řádky. Jestliže už máte zkušenost a máte jenom pocit, že to není „ono“, i to může být ten správný popud a tak jste rovněž ve správnou chvíli na správném místě.

Na andělském dni si budeme o andělech nejenom povídat, ale samozřejmě s nimi budeme i komunikovat. A věřte, že vůbec nebude záležet na tom, jestli už jste zkušení nebo nezkušení andělokomunikátoři smile. Přijďte si otevřít, nebo alespoň pootevřít, cestu ke vnímání andělských bytostí. Andělé vás již na vaší cestě vyhlížejí...

V průběhu andělského dne na vás čeká:

 • andělská meditace
 • andělská esenciální terapie
 • andělské znaky a symboly
 • výroba andělského talismanu
 • spousta povídání, a to nejenom o andělech
 • povídáni s anděly
 • zážitky a zkušenosti všech zúčastněných
 • a to, co andělé budou považovat za důležité...
Jak se přihlásit? Stiskněte velké barevné tlačítko v dolní části nabídky a otevřte tak rezervační formulář.
A301101
andělé

Zážitkový seminář "Andělský den"

 • Termín: další termín připravujeme, předběžně můžete místo rezervovat již teď
 • Místo: relax.point.inite, Brno, Josefská 25, 5.patro, studio Koré
 • Cena: 1 200 Kč
 • Potřebné vybavení: vezměte si s sebou tužku, papíry nebo blok, pastelky
doitPřijďte si zkrátka užít svůj den s anděly!
tip

Zážitkový seminář pro nadšené i pro nezkušené!

tip

Z přijaté částky odvedeme 6% na konto nadačního fondu DOBRÝ ANDĚL.

Děkujeme vám, že pomáháte.