inite je relax point :: místo věnované neoddělitelné obnově sil fyzických a rozvoji sil duševních

relax.point.inite je místo vhodné pro relaxační masáže nebo pro tvoření, stejně jako pro setkání s rozhovory o různých oblastech rozvoje osobnosti a životního stylu nad hrnkem dobré kávy nebo čaje.

Jako prostor setkávání funguje inite oficiálně od roku 2013. Ale pravidelný program probíhal na původní adrese relax pointu několik let ještě před jeho ustanovením. Po několika transformacích a po přesunu do současné lokality v centru města se nyní ustálila nabídka na využití prostoru jak pro obnovu fyzických sil při masážích, jakož pro setkání s vámi, kteří máte zájem o témata duchovního růstu nebo témata praktická. A zajímavý bude možná i pro ty z vás, kteří jste jenom zvědaví, co to ta duchovní činnost rozvoje osobnosti vlastně může být. Pokud nás tedy budete hledat jinde než na našich stránkách, relax.point má nyní svou základnu v Brně na ulici Josefské v prostorách studia Koré.

klubovna
 

Jestliže vás náš úvodník alespoň trošku oslovil, prozkoumejte naše webové stránky důkladněji. A pokud vás z naší nabídky seminářů, programů, inspirativního čtení a tvoření něco naladilo či zaujalo, tak neváhejte a pište nebo telefonujte. A jsme i na facebooku. Jestli jste si zatím nevybrali nebo ještě váháte, tak si naše stránky dejte do oblíbených položek a zkuste to později ještě jednou.

Jsme jen záchytný bod na vaší cestě.