relaxační masáž

Celková relaxační masáž je velmi účinným prostředkem k posílení organismu a udržení zdraví.

Při celkové masáži bude vaše tělo hýčkáno za pomocí příjemných masérských hmatů prováděných s použitím přiměřeného tlaku. To vše se bude dít podle aktuální potřeby s ohledem na fyzický stav vašeho těla.

Celková relaxační masáž je více než příjemným zážitkem, při němž na vás působí kombinace hmatů, přírodního oleje a relaxační hudby.

Masáž

Celková relaxační masáž je velmi účinným prostředkem k posílení organismu a udržení zdraví. Při celkové masáži bude vaše tělo hýčkáno za pomoci příjemných, ale účinných masérských hmatů, které budou prováděny s použitím přiměřeného tlaku. To vše se bude dít podle aktuální potřeby s ohledem na fyzický stav vašeho těla. Celková relaxační masáž je více než příjemným zážitkem, při němž na vás působí kombinace hmatů, přírodního oleje a relaxační hudby. ( Přejít přímo k objednání... )

Celková relaxační masáž je pochopitelně jednou z nejúčinnějších s ohledem na upevnění zdraví. Není zaměřena na některé konkrétní partie těla, ale naopak dbá na naprostou rovnováhu masážních procesů rozprostřených po celém těle. Je tedy i záležitostí preventivního charakteru. Klient při masáži leží a proto je jednou z nejpříjemnějších činností, které klient absolvuje při péči o své zdraví a jeho aktivním rozvoji. Pravidelné opakování celkové relaxační masáže lze doporučit pro posílení organismu a jako účinnou obranu proti jeho přetěžování.

Po celou dobu relaxační celkové masáže budete ležet na masérském lůžku a vlivem jemných masérských technik přejde vaše mysl do relaxačních vln alfa. Postupně budou masírovány dolní končetiny, horní končetiny, břicho, hrudník, záda a šíje. Současně bude aplikován přírodní olej. Na základě domluvy lze však  některé části vynechat, či naopak některým oblastem věnovat větší pozornost. Po dobu masáže budou nemasírované části těla přikryté. Po skončení masáže pak proběhne závěrečné zklidnění na masérském lůžku při zklidňujících tónech relaxační hudby.

Jak se objednat? Při předběžné objednávce 14 a více dnů předem: vytvořte rezervaci přímo z této stránky (viz Jak se přihlásit?) použitím tlačítka ("Chci se objednat..."). V bližším termínu: použijte telefonický kontakt 604 12 68 69. V obou případech je možné...  

Jak se přihlásit? Stiskněte velké barevné tlačítko v dolní části nabídky a otevřte tak rezervační formulář.
A702301
masáže

Masáž "Relaxační celková masáž 60 minut"

  • Termín: rezervační systém použijte pro termín vzdálenější než 14 dnů a uveďte váš návrh termínu ve zprávě v rezervačním formuláři ; pro bližší termín použijte telefonické objednání
  • Místo: relax.point.inite, Brno, Josefská 25, 5.patro, studio Koré
  • Cena: 500 Kč, zahrnuje službu a spotřební materiál; nezahrnuje případné dopravní náklady
doitUvolňovací a relaxační masáž celého těla!
tip

Masáže provádí akreditovaná masérka.

Osobní přístup s ohledem na aktuální zdravotní stav klienta.

tip

Masáže v pracovních dnech v odpoledních a podvečerních hodinách, o víkendech dle dohody !

tip

Masáže po dohodě i ve vhodných prostorách mimo masérskou základnu.