komplexní masáž

Je možné absolvovat masáž, při které masér použije různé masérské techniky vybrané podle aktuálního stavu vašeho těla? Masáž, jejíž obsah sami sestavíte při rozhovoru s masérem? Masáž šitou na míru pro tento okamžik?

Třikrát ano, je to možné. Pokud ovšem využijete nabídku sestavit si a užít naši komplexní kombinovanou masáž.

Vzájemně propojené masérské techniky a druhy masáží příjemně uvolní vaše tělo, pomohou od bolesti, podpoří krevní oběh a vyloučí z těla toxické látky.

Masáž

Je možné absolvovat masáž, při které masér použije různé masérské techniky vybrané podle aktuálního stavu vašeho těla? Masáž, jejíž obsah sami sestavíte při rozhovoru s masérem? Masáž šitou na míru pro tento okamžik? Třikrát ano, je to možné. Pokud ovšem využijete nabídku sestavit si a užít naši komplexní kombinovanou masáž. Vzájemně propojené masérské techniky a druhy masáží příjemně uvolní vaše tělo, pomohou od bolesti, podpoří krevní oběh a vyloučí z těla toxické látky.   ( Přejít přímo k objednání... )

Masáži předchází rozhovor, během kterého masérka s vámi rozebere vaše aktuální problémy a následně navrhne masážní postup. Samotná masáž pak proběhne v relaxačním tempu, ovšem za použití účinných a v přítomném okamžiku potřebných masérských hmatů. Současně je aplikován přírodní olej a celý proces je tak velmi příjemný a naprosto přirozený. Během relaxační komplexní kombinované masáže mohou být například použity baňky pro uvolnění fascií nebo technika "Kiblerovy řasy". Téměř určitě zvolíte prohřátí svého těla lávovými kameny a poté může následovat relaxační masáž, která bude zaměřena na problematické lokality vašeho těla. Technikou "Gua Sha" (alias kvaša) budou odhalena či potvrzena vaše hlubší bolavá místa, na která se lze následně zaměřit při terapii technikou "baňkování".

Relaxační komplexní kombinovaná masáž je výjimečným zážitkem, jehož kvalitu, hloubku a délku ovlivní vaše aktuální požadavky a potřeby. Před započetím masáže společně s masérkou sestavíte při příjemném rozhovoru komplexní program a pak už si jen budete těšit z příjemných procedur. Po celou dobu masáže budete ležet na masérském lůžku a vlivem jemných masérských technik bude vaše tělo nejen rozmazlováno, ale současně i zbavováno aktuálních problémů. Ať už budete zažívat tu či onu masérskou techniku, budete si jistí, že jste zvolili dobře, vaše tělo vám to potvrdí. Klidnou a pohodovou masáž pak ukončí závěrečné relaxační rozetření oleje.

Jak se objednat? Při předběžné objednávce 14 a více dnů předem: vytvořte rezervaci přímo z této stránky (viz Jak se přihlásit?) použitím tlačítka ("Chci se objednat..."). V bližším termínu: použijte telefonický kontakt 604 12 68 69. V obou případech je možné...  

Jak se přihlásit? Stiskněte velké barevné tlačítko v dolní části nabídky a otevřte tak rezervační formulář.
A702601
masáže

Masáž "Relaxační komplexní kombinovaná masáž 60 minut"

  • Termín: rezervační systém použijte pro termín vzdálenější než 14 dnů a uveďte váš návrh termínu ve zprávě v rezervačním formuláři ; pro bližší termín použijte telefonické objednání
  • Místo: relax.point.inite, Brno, Josefská 25, 5.patro, studio Koré
  • Cena: 500 Kč, zahrnuje službu a spotřební materiál; nezahrnuje případné dopravní náklady
doitRelaxační komplexní kombinovaná masáž s použitím několika masérských technik podle aktuální potřeby klienta!
tip

Masáže provádí akreditovaná masérka.

Osobní přístup s ohledem na aktuální zdravotní stav klienta.

tip

Masáže v pracovních dnech v odpoledních a podvečerních hodinách, o víkendech dle dohody !

tip

Masáže po dohodě i ve vhodných prostorách mimo masérskou základnu.