reflexologie nohy

Nohy jsou považovány za zrcadlo těla a tlakem na přesná místa (aktivní plošky a body chodidel) lze ulevit od bolesti, podpořit činnost oslabených orgánů, rozproudíte tok krve a energie v těle, a celkově tak navodit pocit pohody a harmonie.

Tradiční čínská medicína přisuzuje dobré zdraví volnému toku energie čchi a krve tělem. Energetické dráhy, tzv. meridiány vedou tělem v blízkosti cév od rukou k chodidlům.

Reflexologie nohy je šetrná a účinná masážní technika, která aktivuje přirozené léčebné síly organismu a přispívá k obnově tělesné i psychické rovnováhy. Naše chodidla představují dokonalou mapu těla, s jejíž pomocí můžeme prostřednictvím aktivních bodů a plošek ovlivňovat funkční orgánové poruchy.

Masáž

Nohy jsou považovány za zrcadlo těla a tlakem na přesná místa (aktivní plošky a body chodidel) lze ulevit od bolesti, podpořit činnost oslabených orgánů, rozproudíte tok krve a energie v těle, a celkově tak navodit pocit pohody a harmonie. Tradiční čínská medicína přisuzuje dobré zdraví volnému toku energie čchi a krve tělem. Energetické dráhy, tzv. meridiány vedou tělem v blízkosti cév od rukou k chodidlům. Reflexologie nohy je šetrná a účinná masážní technika, která aktivuje přirozené léčebné síly organismu a přispívá k obnově tělesné i psychické rovnováhy. Naše chodidla představují dokonalou mapu těla, s jejíž pomocí můžeme prostřednictvím aktivních bodů a plošek ovlivňovat funkční orgánové poruchy. ( Přejít přímo k objednání... )

Tlaková čidla na chodidle se okamžitě spojí s mozkem, vnitřními orgány a dalšími částmi těla z důvodu odvěkých potřeb přežít. V případě krajního nebezpečí, když je potřeba reagovat na situaci útěkem nebo bojem, musejí být chodidla připravena podílet se na obraně nebo útoku. Dokážou to proto, že zpracovávají informaci shromážděnou prostřednictvím tlakových čidel na plosce, která tělu radí, jak optimálně nastavit využití energie a kyslíku. Aktivní plošky a body jsou spojeny skrz pečlivě zmapované cesty s určitými částmi těla. Každý orgán, každá žláza a další fyziologické části mají svůj protějšek v odpovídající aktivní plošce. Léčba funkčních poruch jednotlivých orgánů prostřednictvím tlakové masáže nohou spočívá v opravě celkové energetické nerovnováhy organismu. Reflexologii nohou lze kombinovat s klasickou masáží zad, nohou a rukou.

Průběh masáže je pro vás velmi příjemný. Vy pohodlně ležíte na lůžku a certifikovaná masérka po úvodním prohřátí vašich chodidel provede buď preventivní tlakovou masáž (nemáte-li aktuálně žádné obtíže), nebo se zaměří na vámi popsané problémové či bolestivé partie. Během masáže se zcela uvolníte a odpočnete. Závěrečná jemná a odlehčovací masáž ukončí celou masážní proceduru a vy budete odcházet s dobrým pocitem, že jste udělali něco dobrého pro svou mysl a zdraví.

Jak se objednat? Při předběžné objednávce 14 a více dnů předem: vytvořte rezervaci přímo z této stránky (viz Jak se přihlásit?) použitím tlačítka ("Chci se objednat..."). V bližším termínu: použijte telefonický kontakt 604 12 68 69. V obou případech je možné...  

Jak se přihlásit? Stiskněte velké barevné tlačítko v dolní části nabídky a otevřte tak rezervační formulář.
A702801
masáže

Masáž "Reflexologie nohy"

  • Termín: rezervační systém použijte pro termín vzdálenější než 14 dnů a uveďte váš návrh termínu ve zprávě v rezervačním formuláři ; pro bližší termín použijte telefonické objednání
  • Místo: relax.point.inite, Brno, Josefská 25, 5.patro, studio Koré
  • Cena: 500 Kč, zahrnuje službu a spotřební materiál; nezahrnuje případné dopravní náklady
doitLidská chodidla představují dokonalou mapu těla, s jejíž znalostí působením na aktivní body a plošky lze příznivě ovlivňovat funkci vnitřních orgánů!
tip

Masáže provádí akreditovaná masérka.

Osobní přístup s ohledem na aktuální zdravotní stav klienta.

tip

Masáže v pracovních dnech v odpoledních a podvečerních hodinách, o víkendech dle dohody !

tip

Masáže po dohodě i ve vhodných prostorách mimo masérskou základnu.