terapie access facelift

Specifická masáž hlavy a obličeje, ale tak jemná, že může být i téměř bezkontaktní. Někdy se jí říká metoda energetického vyhlazení vrásek. Odstraňuje zápis plynutí času z tváře přílivem znovuobjevené vlastní energie.

Služba je poskytována na základě licence společnosti Access Consciousness®. Postupy a podmínky poskytování služby jsou stanoveny poskytovatelem licence.

Kolik pevných úhlů pohledů na vlastní tělo existuje? Co když stárnutí těla je jen jeden z nich - úhel pohledu, který však můžete změnit?

Masáž

 Prohlédnout si podrobnosti ...

Specifická masáž hlavy a obličeje, ale tak jemná, že může být i téměř bezkontaktní. Někdy se jí říká metoda energetického vyhlazení vrásek. Odstraňuje zápis plynutí času z tváře přílivem znovuobjevené vlastní energie. Služba je poskytována na základě licence společnosti Access Consciousness®. Postupy a podmínky poskytování služby jsou stanoveny poskytovatelem licence. Kolik pevných úhlů pohledů na vlastní tělo existuje? Co když stárnutí těla je jen jeden z nich - úhel pohledu, který však můžete změnit?

( Přejít přímo k objednání... )