čínská masáž tuina

Čínská masáž Tuina pracuje se systémem akupunkturních drah a bodů a je účinná mimo jiné při problémech v oblasti šíje, zad a beder.

Záda jsou nejzatěžovanější částí naší fyzické schránky. Při sezení, chůzi i spánku nedbáme na správné držení těla, a proto dříve nebo později začneme pociťovat nepříjemné tlaky či bolesti v této oblasti těla.

Tuinu lze aplikovat při akutních i chronických problémech.

Masáž

Čínská masáž Tuina pracuje se systémem akupunkturních drah a bodů a je účinná mimo jiné  při problémech v oblasti šíje, zad a beder. Záda  jsou nejzatěžovanější částí naší fyzické schránky. Při sezení, chůzi i spánku často nedbáme na správné držení těla, a proto dříve nebo později začneme pociťovat nepříjemné tlaky či bolesti v této oblasti těla. Tuinu lze aplikovat při akutních i chronických problémech. ( Přejít přímo k objednání... )

Pravidelné opakování masáže Tuina má v akutních případech výborné výsledky a v rámci prevence má pak významný podíl na každodenní bezbolestný pohyb. Navíc je i tento druh masáže příjemným zážitkem. V průběhu masáže jednoduché techniky doplňují kombinované nebo speciální techniky, a to vše za současného vyvíjení potřebného tlaku na masírovanou oblast těla. Masáž se většinou provádí bez masážních prostředků, ale samozřejmě lze použít ověřený masážní olej. Tuina pomáhá při uvolnění a zlepšení funkčnosti svalů, při odstranění bloků, křečí a krevních stáz a při dobrém fungování vnitřních orgánů.

Jak tedy celý proces probíhá? Úplně jednoduše, vy nám řeknete, proč přicházíte, co je váš aktuální problém a my zvolíme pro vás ten nejvhodnější masážní postup. Někde přitlačíme, někde pohladíme a někde povzbudíme. Během celého masážního postupu budete jeho aktivní součástí, protože vaše pocity a sdělené vnímání jednotlivých technik budou určujícími faktory zpětné vazby, kterou terapeut využije k dosažení dobrých výsledků masáže.

Jak se objednat? Při předběžné objednávce 14 a více dnů předem: vytvořte rezervaci přímo z této stránky (viz Jak se přihlásit?) použitím tlačítka ("Chci se objednat..."). V bližším termínu: použijte telefonický kontakt 604 12 68 69. V obou případech je možné...  

Jak se přihlásit? Stiskněte velké barevné tlačítko v dolní části nabídky a otevřte tak rezervační formulář.
A702701
masáže

Masáž "Čínská masáž Tuina"

  • Termín: rezervační systém použijte pro termín vzdálenější než 14 dnů a uveďte váš návrh termínu ve zprávě v rezervačním formuláři ; pro bližší termín použijte telefonické objednání
  • Místo: relax.point.inite, Brno, Josefská 25, 5.patro, studio Koré
  • Cena: 500 Kč, zahrnuje službu a spotřební materiál; nezahrnuje případné dopravní náklady
doitTuina se zaměřuje na účinné působení na systém akupunkturních drah a bodů, mimo jiné při problémech v oblasti šíje, zad a beder!
tip

Masáže provádí akreditovaná masérka.

Osobní přístup s ohledem na aktuální zdravotní stav klienta.

tip

Masáže v pracovních dnech v odpoledních a podvečerních hodinách, o víkendech dle dohody !

tip

Masáže po dohodě i ve vhodných prostorách mimo masérskou základnu.