Masáže

masáže

Duševní a fyzická pohoda by měly být u každého jedince v rovnováze. Vaši tělo můžete svěřit šikovným rukám akreditované masérky na některém z aktuálně nabízených druhů masáže.   ceník Prohlédnout si přehled nabídky masáží...

...a v nabídce máme i psychosomatické terapie a Access Bars®
reflexologie nohy

Nohy jsou považovány za zrcadlo těla a tlakem na přesná místa (aktivní plošky a body chodidel) lze ulevit od bolesti, podpořit činnost oslabených orgánů, rozproudíte tok krve a energie v těle, a celkově tak navodit pocit pohody a harmonie.

Tradiční čínská medicína přisuzuje dobré zdraví volnému toku energie čchi a krve tělem. Energetické dráhy, tzv. meridiány vedou tělem v blízkosti cév od rukou k chodidlům.

Reflexologie nohy je šetrná a účinná masážní technika, která aktivuje přirozené léčebné síly organismu a přispívá k obnově tělesné i psychické rovnováhy. Naše chodidla představují dokonalou mapu těla, s jejíž pomocí můžeme prostřednictvím aktivních bodů a plošek ovlivňovat funkční orgánové poruchy.

Masáž

čínská masáž tuina

Čínská masáž Tuina pracuje se systémem akupunkturních drah a bodů a je účinná mimo jiné při problémech v oblasti šíje, zad a beder.

Záda jsou nejzatěžovanější částí naší fyzické schránky. Při sezení, chůzi i spánku nedbáme na správné držení těla, a proto dříve nebo později začneme pociťovat nepříjemné tlaky či bolesti v této oblasti těla.

Tuinu lze aplikovat při akutních i chronických problémech.

Masáž

medová masáž

Medová masáž zbavuje lidské tělo škodlivých toxinů.

Jak už sám název napovídá, při masáži se používá med. U nás používáme kvalitní med z Vysočiny, protože kvalita medu výrazně ovlivňuje intenzitu účinnosti masáže.

A věděli jste, že po této velmi příjemné medové masáži určitě nebudete ulepení od medu?

Masáž

masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny je regenerující a konejšivá.

Používají se při ní nahřáté lávové kameny, které mají schopnost dlouho v sobě kumulovat teplo a postupně ho předávat.

Současně masér aplikuje aromatický přírodní olej a celý proces je tak pro klienta velmi příjemný a naprosto přirozený.

Masáž

masáž zad a šíje

Relaxační masáž zad a šíje pomáhá ulevovat od známých bolestí v těchto namáhaných partiích.

Protože záda drží naše tělo vzpřímené, jsou obvykle nejzatěžovanější částí naší fyzické schránky. Tím spíš, že při sezení, chůzi i spánku často nedbáme na správné držení těla.

Bolesti se lze ale zbavit například pomocí ulevující masáže zad a šíje.

Masáž

masáž končetin

Relaxační masáž končetin je velmi osvěžující a současně uklidňující procedura.

Ruce i nohy jsou často bolestivým místem po předcházející tělesné námaze a masážní péče je cestou k tělesné i duševní regeneraci.

Masáž je přizpůsobena aktuálnímu stavu klienta a celý proces je tak velmi příjemný a naprosto přirozený.

Masáž

relaxační masáž

Celková relaxační masáž je velmi účinným prostředkem k posílení organismu a udržení zdraví.

Při celkové masáži bude vaše tělo hýčkáno za pomocí příjemných masérských hmatů prováděných s použitím přiměřeného tlaku. To vše se bude dít podle aktuální potřeby s ohledem na fyzický stav vašeho těla.

Celková relaxační masáž je více než příjemným zážitkem, při němž na vás působí kombinace hmatů, přírodního oleje a relaxační hudby.

Masáž

komplexní masáž

Je možné absolvovat masáž, při které masér použije různé masérské techniky vybrané podle aktuálního stavu vašeho těla? Masáž, jejíž obsah sami sestavíte při rozhovoru s masérem? Masáž šitou na míru pro tento okamžik?

Třikrát ano, je to možné. Pokud ovšem využijete nabídku sestavit si a užít naši komplexní kombinovanou masáž.

Vzájemně propojené masérské techniky a druhy masáží příjemně uvolní vaše tělo, pomohou od bolesti, podpoří krevní oběh a vyloučí z těla toxické látky.

Masáž

Lexikon obsahuje články tématicky související s touto kategorií. Listovat v lexikonu ...