access bars

Nemá žádný význam zastavit se a zůstat stát, buď se ohlédni a vrať se do známých míst anebo raději vykroč zase dál vstříc tomu hezkému, co tě čeká.

Parafrází klasické myšlenky zkoušíme trefně pojmenovat to, že se u nás v inite zase chystá něco nového. V předjarním období máme pro vás novoty dokonce dvě. Stává se to u nás takovým pravidlem, stejně jako se krásně pravidelně střídají dvojky a nuly v letošním letopočtu. Třebaže chvíli nic, pak i ta motyka spustí.

Naštěstí můžeme alespoň naznačovat a proto kdo chce znát nějaké ty indicie, šup dovnitř do článku.

A když už jsme tady, nebudeme chodit kolem horké kaše. Obě novinky se týkají v současnosti majoritního zaměření relax.point.inite, tedy oblasti masáží a terapeutických technik.

První novina je rozšíření poskytované terapie Access Bars®. Ucelenější popis základní techniky najdete v nabídce na našich stránkách či na stránkách poskytovatele licence, kterým je společnost Access Consciousness®. Už se můžete třeba chystat na Access Tělesné procesy, což je specificky zaměřená alternativa k terapii výše uvedené. Více se dozvíte přímo v nabídce, v tomto blogu snad postačí alespoň krátká vysvětlující exkurze - nabízíme vám proces s trochu tajemným názvem MTVSS anebo proces s naopak všeříkajícím názvem Korekce zraku. Vedle toho nesmíme zapomenout na více známý Access Facelift® který už také můžete v naší nabídce služeb najít.

Druhá novina je vlastně nohovina! Ano, je to něco přímo pro vaše nohy. Naše portofolium nabídky certifikovaných masážních technik se rozrůstá o další, získali jsme certifikát na reflexologii nohy. Těšte se, ono to není jen takové poňachňání šlapiček, ale je to seriózní terapeutická metoda.

Sledujte nás, novinky už se postupně objevují v nabídce relax.point.inite, neváhejte dlouho a přihlaste se a nechte se pozvat na masážní terapie do prostor studia.