vánoční vouchery

Od 11.prosince až do prvního dne nového roku 2020 můžete nadělit vánoční dárek svým blízkým nebo přátelům anebo i sami sobě. Získejte voucher na službu relax.point.inite nebo slevový kód pro uplatnění fixované ceny za službu, který je platný až do konce března 2020. Nic tím neriskujete - a při dokončení platby v období do konce roku ještě získáte další slevu. Stačí si jen přečíst další podrobnosti a zjistit jak to funguje.

Pokud vás tato možnost nyní nezajímá, těšíme se na setkání někdy v budoucnosti a teď vám relax.point.inite přeje krásné a klidné vánoce.

Voucher nebo slevový kód vám umožní i po novém roce čerpat rezervovanou službu za stávající ceny. Ano, znamená to, že pro vás se cena nezmění ani při očekávané úpravě cen. V období několika let, v kterém inite drží stabilní cenu, došlo v oboru poskytování masážních a relaxačních služeb k navýšení cen o 20 až 50 procent. Od nového účetního období budeme muset i my (vzhledem k doporučení kolegů a změně pravidel) na to reagovat. Ale budeme se přitom snažit držet se té nižší hranice. A uplatněním slevového kódu tuto nepříjemnost alespoň částečně eliminujete.

A můžete dokonce získat i další dodatečnou slevu, pokud rezervaci zaplatíte již nyní. První týden akce je to 10% (do 17.12.), druhý týden 8% (do 24.12.), třetí týden 6% (do 31.12.). Když to nestihnete, slevový kód platí alespoň na fixovanou cenu z ceníku roku 2019 a můžete jej uplatnit do 31.3. roku 2020. Chceme-li výhody, musíme pro to jen něco málo udělat. Jak to funguje?

Voucher

1. Z nabídky našich služeb na těchto stránkách si vyberete některou službu, kterou chcete někoho potěšit na vánoce (včetně aktivit s nestanoveným termínem).

2. V objednacím formuláři (v upřesnění rezervace) uvedete, že si přejete vánoční voucher a nezapomeňte zadat svou emailovou adresu.

3. Na uvedenou mailovou adresu dostanete náhled voucheru s dárkovým vzhledem, případně také varianty obohacené o další zajímavé aktivity za vánoční ceny. Ve zprávě budou uvedeny možnosti platby nebo budou dohodnuty telefonicky. Při volbě včasné platby můžete získat slevu až 10% (viz výše).

4. Potvrdíte variantu voucheru a způsob provedení platby.

5. Mailem od nás obdržíte požadovaný voucher s dárkovým vzhledem, který nabude platnosti po zaplacení podle platebních údajů a tím voucher nabude platnosti pro následující rok 2020 podle předchozí domluvy.

7. Užijte si vánoční pohody a radosti z obdarování a překvapení obdarovaných.

8. V novém roce 2020 se budeme těšit na rezervaci termínu od obdarovaného.

Slevový kód

1. Z nabídky našich služeb na těchto stránkách si vyberete některou službu, kterou plánujete využít po novém roce (včetně aktivit s nestanoveným termínem).

2. V objednacím formuláři (v upřesnění rezervace) uvedete, že si přejete slevový kód a zkopírujte si prvních osm znaků z kódu v předmětu rezervační zprávy a použijte je v upřesnění rezervace. Uveďte také termín předpokládané platby, pokud chcete čerpat ještě slevu za včasnou platbu (viz výše). Pokud volíte jen kód bez získání slevy na neurčený termín, je vhodné to uvést (kvůli odlišení od rezervace na konkrétní termín). Je možné postupně nebo současně si rezervovat i více slevových kódů.

3. Pokud rezervujete slevový kód bez slevy za včasnou platbu, nic neriskujete. Kód si pouze uložte k pozdějšímu využití a zatím dále nemusíte nic podnikat. Hodnotu kódu máte také zapsánou v potvrzovací zprávě rezervačního systému.

4. Pokud rezervujete slevový kód se slevou za včasnou platbu dostanete mailem nebo telefonicky zprávu s uvedením možností platby. Při volbě včasné platby můžete získat slevu až 10% (viz výše). Pokud jste rezervovali více kódů, mohou se řešit současně.

5. Potvrdíte způsob provedení včasné platby.

6. Mailem nebo telefonicky od nás obdržíte potvrzení včasné platby a budeme se těšit na vaši rezervaci termínu do 31.3.2020 pro čerpání objednané služby podle předchozí domluvy.

7. Při čerpání služby nahlaste předem váš slevový kód a užijte si již zaplacenou službu - se slevou za včasnou platbu nebo alespoň za fixovanou cenu z roku 2019.

8. Pokud se rozhodnete čerpat jinou službu, než pro kterou jste rezervovali slevový kód, můžete jej uplatnit jako dobropis původně rezervované ceny a o nic tak nepřijdete.

relax.point.inite vám přeje krásné a klidné vánoce