léto 2019 v inite

V letním období člověk žije jinak, zpravidla jinak (a lépe) jí, jinak spí a má i jiné zájmy než v jiných ročních obdobích  vzhledem k počasí a k možnostem nabízeným létem vůbec. V relax.point.inite to vnímáme a tak trochu na toto léto měníme zaběhnuté pořádky, s platností od začátku června a do září.

Letošní rok je pro inite rokem změn. Nelze opět nezmínit šťastnou symbiózu se studiem Koré, která započala s novým rokem akterá nám opravdu dělá radost. A podle vašich ohlasů, i vám se v Koré líbí stejně jako nám. A ve změnách, pokud vedou k lepšímu, je dobré pokračovat.

Pokud procházíte pravidelnou nabídku aktivit, vězte, že v letním období nebudou otevírány jednodenní a dvoudenní víkendové rozvojové kurzy. Přesněji řečeno, nebudou se vypisovat přesné termíny. Souvisí to mimo jiné s tím, že od září chceme nabízené aktivity více personalizovat a tak budou zaměřeny více individuálně, s větší péčí o klienta. Tudíž aktivity budou určeny pro jednotlivce nebo pro opravdu malé skupiny. To znamená i možnost domlouvat se na konání aktivity individuálně, podobně jako když se domlouváte na oblíbené masáže.

A letošní léto už je takovým náběhem do tohoto režimu. Neznamená to, že by jste aktivitu nemohli absolvovat. Klidně se přihlašte rezervačnín formulářem, i když termín není vypsaný. Pokud bude volno, může po dohodě aktivita proběhnout ve vámi navrženém termínu, jen v tom nejhorším případě až v tradičních podzimních časech. Letní nabídka se týká aktivit Andělský den, Cesta k srdci, Dovednost channelingu a Ákášické záznamy.

Pozor, způsob objednávání k masážím se nijak nemění, masáže jedou v létě stále ve stejném rytmu. A to včetně Access Bars® (a nově i Access Facelift®...), můžete si směle dojednávat svou hodinku vybraného relaxu v relax.point.inite.

A ještě se možná ptáte: co Záření, bude nebo nebude? Tak takovou změnu, že by nekonala naprosto tradiční a naprosto zásadní iniťácká akce, by nikdo z nás nechtěl. A tak vězte, že záříjnový pohodový víkend v Jedůvkách se opět připravuje! Ale když už je rok ve znamení změny, tak také přemýšlíme jak vylepšit koncepci, aby to bylo v Jedůvkách ještě o kousíček lepší. Máme na mysli i nějaké to překvapení, pochopitelně v dobrém, jak jste zvyklí. Neváhejte napsat do naší schránky, pokud už víte, že chcete jet (a třeba i co by jste tam rádi zažili). A sledujte naše stránky, až se objeví anonce a Záření se stane plánovanou skutečností, neváhejte a pojistěte si své místo.

Mějte se skvěle a užívejte si nadcházející krásné léto. Vždyť už víte, že máte tu moc a sílu projektovat si svou budoucnost. Tak to zkuste i s letošním obdobím bezmračných dní :-).