access bars

Od poloviny února 2019 má pro vás relax.point.inite novinku v nabídce masážních terapií, máme pro vás Access Bars®. K provádění této specifické masáže hlavy s dalekosáhlými účinky jsme získali oprávnění s certifikátem Access Consciousness® Bars Practicioner od poskytovatele licence. Této jemné masážní terapii se přezdívá kvantová akupresura. "Pomyslným stisknutím tlačítka informace s negativním nábojem zmizí a na jejich místě se uvolní prostor, který můžete naplnit pozitivními změnami. Stanete se jinými a je na vás, co sami sobě dovolíte."

Zdá se vám předchozí věta nejasná? Takto jednoduše se totiž dá popsat účinek této terapeutické techniky. V tomto blogu však není vhodný prostor široce se rozepisovat o podstatě terapie Access Bars®. Ucelenější popis techniky najdete v nabídce na našich stránkách. A protože žijeme v době internetu, tak všechny podstatné informace lze najít i na stránkách poskytovatele licence, kterým je společnost Access Consciousness®. O českou klientelu pak pečují lektorky sdružení EasyTouch.

Pokud máte pocit, že něco ve vašem životě není tak jak by mělo být ... pokud myslíte, že chcete být otevřený pro uvědomění si více životních možností ... pokud cítíte, že je čas pro začátek něčeho nového ... pak je to něco právě pro vás!

Přijďte do relax.point.inite vyzkoušet Access Bars®! Dárek do konce února 2019 pro každého, kdo přijde s Lehkostí, Radostí a Oslavou na rtech!