všechno někdy končí

...aby něco nového mohlo začít. Po dlouhém období, kdy měl relax.point.inite svou základnu na Koželužské ulici, přichází změna. A najdete nás blíže k centru Brna, na Josefské ulici.

Po mnoha letech strávených s mnoha zajímavými programy a aktivitami společenství a relax pointu inite v prostorách v Koželužské ulici se zdálo, že opravdu všechno někdy končí. Bez ohledu na chtění lidí i nejrůznější okolnosti. Dům, v kterém se vše odehrávalo, projde postupně rekonstrukcí a na místě setkávání zřejmě vznikne prostor k bydlení.

Ale pokud se na věci smutné díváme optimistickýma očima, je nám jasné, že když něco končí, něco jiného má možnost naopak začít. Od ledna 2019 najdete relax.point.inite na novém působišti, v nové symbióze se studiem zdraví a krásy Koré, v prostorách obývaných studiem Koré už několik let. 

Pro vás klienty to znamená jen několik menších změn a věříme, že jsou k lepšímu. Nyní nás najdete přímo v centru Brna, v domě na Josefské 25. Adresa je doslova pár kroků od velkého dopravního uzlu, kterým je brněnské hlavní nádraží. Dům je i uvnitř volně přístupný, je na pěší zóně, je vybavený výtahem. Což je skvělé, neboť studio Koré je v pátém patře, v klidném prostředí blízko nebe. Až tam dorazíte, snadno se už přímo na relax.point.inite dozvoníte.

Symbióza znamená nějaká přizpůsobení stávajícímu chodu studia, většina z nich však bude pro vás příjemná. Například je to lokalita, v předchozí destinaci by si sotva někdo chtěl na ulici posedět v restaurační zahrádce. Pokud si vůbec povšimneme menší plochy, tak ta je výhodně vyvážena hezčím zázemím studia. A dobrou zprávou je, že stávající programové zaměření relax pointu přenášíme s sebou. Do koncepce studia skvěle padnou oblíbené masáže. A tak se těšíme na vše pěkné, co nás společně v příštím období čeká!

relax.point.inite vás vítá v Koré, v studiu zdraví a krásy