relaxační masáže

Nejen o duši je třeba pečovat. Jsme opravdu rádi, že u nás vám můžeme nabídnout také relaxační masáže. Akreditovaná masérka provede masáže vybrané z aktuální nabídky přímo ve známém prostředí našeho relax.pointu.

V našich útulných prostorách teď tedy budeme hýčkat vaši duši i vaše tělo. A že taková rovnováha jde hezky dohromady, věděli už za starých časů a v různých kulturách světa. Ale kdo to nevyzkouší, ten to neví. Využijte možnosti získat přímý přístup k osobní péči, vyzkoušejte a hned budete vědět, zda je to dobré i pro vás.

V nabídce je klasická masáž fyzicky namáhaných partií těla, například populární a potřebná uvolňovací masáž zad a šíje. Relaxačním bonbónkem je medová masáž a nesmíme zapomenout ani na neobyčejně příjemnou masáž lávovými kameny. V nabídce nechybí ani nabídka čínské masáže Tchuejna (Tuina), která např. účinně uvolňuje šíji, záda a bedra. A stále to není všechno, nabízíme i další možnosti a vzájemné kombinace technik.

Ať už si vyberete kteroukoli z nich, bude to pro vás ta pravá úleva. Tak neváhejte a zamluvte si pro vás vyhovující termín. Můžete použít buď předběžné objednání přes rezervační systém těchto stránek a nebo si můžete konkrétní termín a druh masáže domluvit přímo na telefonu. A když nebude vědět, kterou masáž zvolit, i  to má jednoduché řešení. S paní masérkou vyberete druh masáže, který bude nejlépe odpovídat vašemu aktuálnímu stavu. Po dohodě je možné provedení masáže i v jiné vámi vybrané vhodné lokalitě.

Přejeme vám příjemné uvolnění na masážním lehátku.