access bars

Nemá žádný význam zastavit se a zůstat stát, buď se ohlédni a vrať se do známých míst anebo raději vykroč zase dál vstříc tomu hezkému, co tě čeká.

Parafrází klasické myšlenky zkoušíme trefně pojmenovat to, že se u nás v inite zase chystá něco nového. V předjarním období máme pro vás novoty dokonce dvě. Stává se to u nás takovým pravidlem, stejně jako se krásně pravidelně střídají dvojky a nuly v letošním letopočtu. Třebaže chvíli nic, pak i ta motyka spustí.

Naštěstí můžeme alespoň naznačovat a proto kdo chce znát nějaké ty indicie, šup dovnitř do článku.

vánoční vouchery

Od 11.prosince až do prvního dne nového roku 2020 můžete nadělit vánoční dárek svým blízkým nebo přátelům anebo i sami sobě. Získejte voucher na službu relax.point.inite nebo slevový kód pro uplatnění fixované ceny za službu, který je platný až do konce března 2020. Nic tím neriskujete - a při dokončení platby v období do konce roku ještě získáte další slevu. Stačí si jen přečíst další podrobnosti a zjistit jak to funguje.

Pokud vás tato možnost nyní nezajímá, těšíme se na setkání někdy v budoucnosti a teď vám relax.point.inite přeje krásné a klidné vánoce.

léto 2019 v inite

V letním období člověk žije jinak, zpravidla jinak (a lépe) jí, jinak spí a má i jiné zájmy než v jiných ročních obdobích  vzhledem k počasí a k možnostem nabízeným létem vůbec. V relax.point.inite to vnímáme a tak trochu na toto léto měníme zaběhnuté pořádky, s platností od začátku června a do září.

access bars

Od poloviny února 2019 má pro vás relax.point.inite novinku v nabídce masážních terapií, máme pro vás Access Bars®. K provádění této specifické masáže hlavy s dalekosáhlými účinky jsme získali oprávnění s certifikátem Access Consciousness® Bars Practicioner od poskytovatele licence. Této jemné masážní terapii se přezdívá kvantová akupresura. "Pomyslným stisknutím tlačítka informace s negativním nábojem zmizí a na jejich místě se uvolní prostor, který můžete naplnit pozitivními změnami. Stanete se jinými a je na vás, co sami sobě dovolíte."

všechno někdy končí

...aby něco nového mohlo začít. Po dlouhém období, kdy měl relax.point.inite svou základnu na Koželužské ulici, přichází změna. A najdete nás blíže k centru Brna, na Josefské ulici.

vánoční vouchery

Využijte možnosti sestavení vánočního voucheru na míru podle vašeho přání a obdarujte své blízké či přátele námi poskytnutou službou. Po vaší poptávce vám nabídneme vánoční voucher dokonce na balíček s vánočně překvapivou kombinací služeb. Jak to funguje?

relaxační masáže

Nejen o duši je třeba pečovat. Jsme opravdu rádi, že u nás vám můžeme nabídnout také relaxační masáže. Akreditovaná masérka provede masáže vybrané z aktuální nabídky přímo ve známém prostředí našeho relax.pointu.

krční páteř

A je tu další díl seriálu cviků na uvolnění páteře! Náš placatý cvičenec Jára je zpátky, tak můžeme pokračovat. Dnes budeme při cvičení různě zaplétat ruce při hledání správné výchozí polohy, ale vy to nakonec zvládnete, jako vždy. Ale ještě předtím tradičně něco z praktických znalostí péče o páteř. Navážeme na anatomii bolesti z minulého dílu a trochu víc se zaměříme na sezení.

koupelové soli

Vyrobte si s námi báječné koupelové soli, které se mohou stát milým dárkem a jsou ceněné pro své blahodárné účinky, jejich popularita stále stoupá. S naší domácí výrobou nejen že regály v obchodě projdete bez povšimnutí, ale navíc budete nadšení opravdovým složením svých koupelí.

olej na rybu

Dnešní příspěvek do bylinkárny je už ladění na příchod vánoc a tradiční rybí pokrm. Pokud nechcete mít kapříka po třicátépáté obaleného a usmaženého ve strouhance, zkuste náš bylinkový olej, který dá jakémukoliv rybímu pokrmu jiný šmrnc. Ingredience seženete na každém rohu.