tvořivé úterky

Zveme vás do tvořivé dílny inite.

Přichystali jsme pro vás výrobu nenáročných, leč pěkných a praktických dílek.

Přijďte s námi pobýt a něco si zhotovit pro vlastní potěšení nebo pro potěšení svých blízkých či přátel.

Setkání v klubovně

Zveme vás do klubovny inite, tentokráte do naší "tvořivé dílny". Přichystali jsme pro vás výrobu nenáročných, leč pěkných a praktických dílek. Můžete si je zhotovit pro vlastní potěšení nebo pro potěšení svých blízkých či přátel.

Zveme vás na "Tvořivé úterky", na příjemnou aktivitu inite, která se oddělila z předvíkendového "Ladění víkendu", ale výborným způsobem jej doplňuje. Pokud jste spíše praktického založení, jsou pro vás naše úterky jako stvořené. Během pracovního týdne přijde jistě vhod možnost uvolnění během přátelského setkání pravidelných účastníků i nově příchozích. Můžete se něco naučit vytvářet, něco si zhotovíte a třeba jen tak mezi relaxační rukodělnou činností si hezky odpočinete a popovídáte. V klubu inite pro vás připravujeme buď sezónní tématické tvoření nebo sestavení předmětu, který nás z nějakého důvodu zaujal. A nová klubovna je na tvořivé práce jak dělaná. I nově příchozí jsou vítáni, neváhejte a rezervujte si místo. Přijďte si s námi vyzkoušet ruční práce, nemusíte si pořizovat žádné drahé vybavení. Stačí si s sebou vzít dobrou náladu s úsměvem.

"Tvořivé úterky" inite v prvním pololetí:
 
17.1.2017 Ubrousková technika

Už dlouho jsme se nevěnovali známé a oblíbené ubrouskové technice a tak nastává okamžik kdy se to dá napravit. Pokud schováváte doma nějaké lahve nebo pixly zajímavých tvarů, jejich čas přichází. Společně projdeme základy techniky vhodné pro výrobu nečekaně zajímavých objektů z původně běžných věcí. Technika dekupáže, jak se také nazývá, spočívá v nanesení papírových motivů z ubrousků a zapracování lakem a pokud ji ještě neznáte, tak se ji naučíte. Pomůcky budou k dispozici, ale můžete si samozřejmě přinést i své unikátní ubrousky.

 

Témata dalších tvořivých úterků budou zveřejněna později.

 
Tato aktivita není v současné době zařazená v běžné nabídce a nelze se na ni standardně přihlásit.
Pokud to je prakticky možné, lze účast na archivované aktivitě zajistit, avšak pouze na vyžádání. Použijte nabízené kontakty v záhlaví stránky.