hra s pastelkami

Automatická kresba vzniká prostřednictvím intuice. Stanete se kanálem, kterému přijdou informace a vy je pastelkou zakreslíte.

Automatická kresba je rovněž druhem relaxace v odpočinkové hladině. Vyplují vaše pocity, přání, vize, vzpomínky, představy.

Ještě nevíte co všechno jde dělat s pastelkou a kouskem papíru?

Praktický seminář

Automatická kresba vzniká prostřednictvím intuice. Stanete se kanálem, kterému přijdou informace a vy je pastelkou zakreslíte. Automatická kresba je rovněž druhem relaxace. Během kreslení se dostanete do odpočinkové hladiny a věnujte se sami sobě. Z hloubi vyplují vaše pocity, přání, vize, vzpomínky, představy. Pokud ještě nevíte co všechno jde dělat s pastelkou a kouskem papíru, napovíme vám.

Automatická kresba nemusí být používána vždy cíleně, mít nějaký program nebo název obrázku. Někdy dostanete chuť kreslit si "jen tak". Vzniknou vám tak "obrázky pro dnešní den". Jsou však dny nebo chvíle, kdy máte chuť nebo snad i potřebu se "vykreslit" ze svých myšlenek, z nálady nebo bolesti, a to fyzické nebo psychické. Nebo máte přímo nutkání namalovat obrázek pro konkrétní osobu. I v těchto chvílích je dobré se "spolehnout" na svoji intuici a nechat se jí vést, nechat pastelky běhat po papíře.

Automatická kresba zahrnuje

  • kresbu uvolňovací - slouží k uvolnění nebo i odblokování emocí (vykreslovací obrázky)
  • kresbu energetických obrázků - léčivé nebo harmonizační obrázky, osobní vibrační obrázky, čakrové harmonizační obrázky
  • diagnostickou kresbu - diagnostika čaker, aurogram, partnerská diagnostika

Praktický seminář "Hra s pastelkami" je současně zážitkovou událostí. Získáte základní vědomosti o principech automatické kresby a o technikách, které uvolní prostor vaší intuici při automatickém kreslení pastelkami tak, aby výsledkem byl psychicky očistný proces. Naučíte se uvolnit nebo naopak zvýšit koncentraci a pomocí kresby pracovat s vlastní psychikou. Současně budete praktikovat získané znalosti a výsledkem tak bude i pohodový zážitek z automatické kresby přímo na semináři. Těšíme se na naší společnou kresbu.

Tato aktivita není v současné době zařazená v běžné nabídce a nelze se na ni standardně přihlásit.
Pokud to je prakticky možné, lze účast na archivované aktivitě zajistit, avšak pouze na vyžádání. Použijte nabízené kontakty v záhlaví stránky.