Rozvoj osobnosti

Každá z těchto kategorií obsahuje nabídku seminářů či jiných aktivit a malý lexikon tématicky souvisejících článků. Kategorii otevřete příslušným tlačítkem. Nebo si nejprve prohlédněte přehled kategorií umístěný pod čarou.


energie

Léčivé energie jsou jedním z nejznámějších oborů využití alternativních ezoterických metod. Možnost používat energii Reiki, Shamballa či Merkaba je zprvu otevřená pro každého. Zvládnutí prospěšného působení energie je nedílnou součástí alternativních terapií, které se v souladu s teorií celostní medicíny používají k prevenci nebo jako doplněk klasické léčby fyzických i psychických potíží. Působením léčivé energie se tělo i aura zharmonizují a uvedou do stavu rovnováhy a to pozitivně působí na pocit pohody. Otevřít nabídky ...

Kategorie obsahuje 5 nabídek aktivit, na které se můžete přihlásit. Lexikon kategorie obsahuje 5 souvisejících článků. Archiv kategorie obsahuje 7 aktivit, které nejsou zařazené v současné době v nabídce.

Lexikon obsahuje články tématicky související s touto kategorií. Listovat v lexikonu ...

Archiv této kategorie obsahuje aktivity, které nejsou v současné době zařazené v běžné nabídce. Pokud to je prakticky možné, lze účast na archivované aktivitě zajistit, avšak pouze na vyžádání.

andělé

Andělé jsou poslové, kteří pomáhají na cestě životem ve fyzickém těle. Andělé jsou pomocníci z duchovního světa. Nemusíte na ně věřit a přesto jsou stále s vámi. Jejich úkolem na zemi je podporovat, chránit, pomáhat a doprovázet v každé situaci. Nezáleží na tom, zda jste v minulosti vykonali něco špatného. Andělé nesoudí, milují vás takové, jací jste a na setkání s nimi nikdy nezapomenete. Otevřít nabídky ...

Kategorie obsahuje 2 nabídky aktivit, na které se můžete přihlásit. Lexikon kategorie obsahuje 3 související články. Archiv kategorie obsahuje 1 aktivitu, která není zařazená v současné době v nabídce.

Lexikon obsahuje články tématicky související s touto kategorií. Listovat v lexikonu ...

Archiv této kategorie obsahuje aktivity, které nejsou v současné době zařazené v běžné nabídce. Pokud to je prakticky možné, lze účast na archivované aktivitě zajistit, avšak pouze na vyžádání.

mentální techniky

Mentální techniky umožňují řešit složité či zdánlivě bezvýchodné situace, zjišťovat příčiny problémů a indikovat stavy. Mohou být prostředkem terapeutického působení na sebe sama i na jiné osoby. Mentální techniky pomáhají najít nejvhodnější řešení pro konkrétní situaci. Stačí jen zvolit techniku pro takovou situacii nejvhodnější. Může to být siderické kyvadlo nebo automatická kresba či channeling, různé meditace a vizualizace, nebo regresní analýza a mnohé další. Otevřít nabídky ...

Kategorie obsahuje 8 nabídek aktivit, na které se můžete přihlásit. Lexikon kategorie obsahuje 2 související články. Archiv kategorie obsahuje 0 aktivit, které nejsou zařazené v současné době v nabídce.

Lexikon obsahuje články tématicky související s touto kategorií. Listovat v lexikonu ...

numerologie

Numerologie je věda o číslech, s jejíž pomocí lze sestavit rozbor osobnosti. Jednu součást osudu lze vyčíst z data narození, něco dalšího zase ze jména. Oslovení člověka jehi jménem způsobuje proudění vibrací. Jméno je pak možné převést podle nějakého kódu na čísla. Vhodné je to například podle tradičního způsobu vycházejícího z kabaly, neboť tím se stírá závislost na jednom z mnoha národních aspektů abeced. Karmická numerologie zjišťuje, co je záměrem karmy jedince, proč si vybral tento život, co zvládl v minulosti a co se chce naučit nyní. Otevřít nabídky ...

Kategorie obsahuje 10 nabídek aktivit, na které se můžete přihlásit. Lexikon kategorie obsahuje 0 souvisejících článků. Archiv kategorie obsahuje 0 aktivit, které nejsou zařazené v současné době v nabídce.

terapie

Forma alternativních terapií je pro klienta vždy příjemná a relaxační, ať už jde o terapii energetickou nebo neenergetickou. Naštěstí je dnes již celostní medicína uznána za rovnoprávnou s medicínou klasickou a praktikují ji i lékaři, máme tedy možnost svobodné volby. Alternativní terapie bývají nedílnou součástí komplexní psychosomatické léčby. Ale není divu, že se pro ně rozhodnete i v případech mimo tento rámec, určitě neuděláte špatně. Samozřejmě nenahrazují diagnostiku a léčbu provedenou lékařem. Měly by být použity pouze jako podpůrný doplněk odborné léčby. Otevřít nabídky ...

Kategorie obsahuje 5 nabídek aktivit, na které se můžete přihlásit. Lexikon kategorie obsahuje 0 souvisejících článků. Archiv kategorie obsahuje 0 aktivit, které nejsou zařazené v současné době v nabídce.