inite je parta lidí, která se pravidelně věnuje tvoření, oblastem rozvoje osobnosti, ezoteriky a životnímu stylu nad hrnkem dobré kávy nebo čaje.

Klubové společenství inite bylo oficiálně založeno v roce 2013. Záměrně je zde napsáno slovíčko oficiálně, protože pravidelný program probíhal v klubovně několik let ještě před jeho založením. Vzhledem k pestrosti programu a také vzhledem k možnosti využit vědomostí a zkušeností lektorek, jsme se rozhodli náš program nabídnout vám všem, kteří máte zájem o témata duchovního růstu nebo témata praktická. A zajímavý bude možná i pro ty z vás, kteří již máte zkušenosti či znalosti v oblasti esoteriky. Anebo třeba ty z vás, kteří jste jenom zvědaví, co to ta duchovní činnost rozvoje osobnosti vlastně může být. A protože každé správné klubové společenství má svoji klubovnu, tak i naše společenství má tu svoji, a to v Brně na ulici Koželužské. (Pokud pamatujete menší klubovnu "Kanclík", vězte, že na stejné adrese máme nyní k dispozici větší prostor v klubovně nové.)

klubovna
 

Minimálně dvakrát v roce společenství pořádá víkendové pobyty. Program je vždy pestrý a bohatý. Pokaždé však pamatujeme i na čas odpočinku a relaxace. A nezapomene proložit náročnější aktivity krátkou rukodělnou činností. Z našich víkendových pobytů jsme si již přivezli např. vlastnoručně vyrobené meditační polštářky, ozdobená trička, lapače snů, lžičky zdobené hmotou fimo, a spoustu dalších maličkostí pro radost. Jestliže vás náš úvodník alespoň trošku oslovil, prozkoumejte naše webové stránky důkladněji. A jestliže vás z naší bohaté nabídky seminářů, programů, inspirativního čtení a tvoření něco naladilo či zaujalo, tak neváhejte a pište nebo telefonujte. A jsme i na facebooku. Jestli jste si zatím nevybrali nebo ještě váháte, tak si naše stránky dejte do oblíbených položek a zkuste to později ještě jednou.