otvírání klubovny

Nová klubovna klubu inite je otevřena. Zůstali jsme na stejné adrese, ale přesunuli jsme se do větších prostor. Klubovna je otevřena i pro vás, přijďte se za námi podívat, třeba na některé páteční ladění víkendu.

Klubovna je oficiálně otevřena od 22.dubna 2016. Větší prostor skýtá více možností. Je zde dostatek místa jak pro rukodělnou činnost, tak i pro interaktivní semináře a přednášky, i pro rozložená terapeutická lůžka. Pochopitelně se zachováním příjemného posezení, minikuchyňky a sociálního zázemí. To vše pět minut od samotného centra, s dobrým spojením do všech směrů. Není třeba si přát víc.

A tato nová klubovna je otevřena především pro vás, naše přátele a klienty a tak se těšíme, že nás v novém brzy navštívíte a že se budete rádi a opakovaně vracet na zajímavé programy. Přesně takové místo pro tvůrčí a pro duchovní setkání bychom z naší klubovny chtěli mít.

A pokud máte nějaký zajímavý námět na program, který by vás zaujal - nebo máte nějaký nápad, který by jste rádi uskutečnili - neváhejte a kontaktujte nás, rádi vám vyjdeme vstříc a pomůžeme.

Jestliže jste doposud váhali s návštěvou, přestaňte se ostýchat. Přátelskou atmosféru si můžete vyzkoušet na některém pátečním setkání nebo na jiných akcích klubu inite.