blog

Blog inite / Novinky

relaxační masáže

Nejen o duši je třeba pečovat. Jsme opravdu rádi, že vás můžeme informovat o rozšíření naši nabídky aktivit o relaxační masáže. Akreditovaná masérka nabízí provedení masáže vybrané z aktuální nabídky ve známém prostředí klubovny.

otvírání klubovny

Nová klubovna klubu inite je otevřena. Zůstali jsme na stejné adrese, ale přesunuli jsme se do větších prostor. Klubovna je otevřena i pro vás, přijďte se za námi podívat, třeba na některé páteční ladění víkendu.

otvírání klubovny

V pátek 22.dubna otvírá klub inite slavnostně novou klubovnu. Zůstali jsme na stejné adrese, ale přesunuli jsme se do větších prostor. Přijďte se za námi podívat a posedět u čaje nebo u kávy na mimořádném pátečním ladění víkendu.

setkaní s astrologií

Astrologie je velmi obsáhlá nauka/obor, ale i laik se může v horoskopu vyznat, lehkou a zábavnou formou si s astrologií vyhrát a dozvědět se tak alespoň něco o sobě, popř. svých blízkých. Čtení horoskopu laickým, řekněme základním způsobem je zajímavou formou, jak alespoň trošku probádat hvězdy na své obloze. Tématu se budeme věnovat na esoterickém pobytu v Jedovnicích 11. - 13. 9. 2015, kde se dozvíte základní informace ze svého horoskopu. Jedná se spíše o hrátky s astrologií, protože na astrologický radix je třeba pohlížet celistvě, nikoliv odděleně, ale i tak může být toto setkání s astrologií pro vás zajímavé. Víte o tom, že spousta lidí nezná své správné sluneční znamení?

kurz decoupage

Proměňte obyčejné věci v neobyčejné...

Rukodělky pro šikulky živě!

Přijďte si vyzkoušet tzv. ubrouskovou techniku, kterou lze nazdobit téměř všechno. Svůj domov si vyšperkujete originálními doplňky. Dárky pro rodinu a přátele už nikdy nebudou vypadat obyčejně.

publikujeme

Milí návštěvníci a čtenáři našich stránek, dovolte, abychom se s vámi podělili o novinku a velkou radost z letošního roku: od června 2015 publikujeme v časopise Aha pro ženy.

novinky

Obsah tohoto článku je totožný s obsahem newsletteru, který obdrželi registrovaní klienti elektronickou poštou v únoru 2015.

Dobrý den, máme pro vás novinky z klubu inite na začátku února. Nechceme vás připravit o dlouhé minuty vašeho času, proto i náš únorový newsletter bude jako obvykle krátký, jen vás upozorníme na pár zajímavých událostí. Podrobnosti jsou jako obvykle dostupné na webu klubu inite, kam směřují všechny nabízené odkazy.

novinky

Obsah tohoto článku je totožný s obsahem newsletteru, který obdrželi registrovaní klienti elektronickou poštou v listopadu 2014.

Dobrý den, máme pro vás novinky z klubu inite v půlce listopadu. Víme, že čas je drahý, proto i náš listopadový newsletter bude jako obvykle krátký, jen vás upozorníme na pár věcí, které možná unikly vaší pozornosti. Podrobnosti jsou jako obvykle dostupné na webu klubu inite, kam směřují všechny nabízené odkazy.

internet

V dnešní době je celkem jednoduché si najít nějaké informace na internetu. Stačí jednoduše hledaný výraz „vygooglovat“ a objeví se spousta odkazů. Druhá věc je vyhledat ten správný, aby člověk nemusel procházet spoustu stránek, kde se nic nedozví.

stránky jako nové

Možná jste si toho všimli, možná ne, ale na sklonku léta prošly stránky inite.cz změnou. A nemluvíme teď o tom, že na pozadí tepe výkonnější software, neboť to vzhled našich stránek ovlivnit nemělo a nesmělo. Řeč je o tom, že s rozšířením obsahu stránek konečně míříme k cíli - aby dění na iniťáckém webu bylo živé, v souladu s denním rytmem čtenářů.