relaxační masáže

Nejen o duši je třeba pečovat. Jsme opravdu rádi, že vás můžeme informovat o rozšíření naši nabídky aktivit o relaxační masáže. Akreditovaná masérka nabízí provedení masáže vybrané z aktuální nabídky ve známém prostředí klubovny.

otvírání klubovny

Nová klubovna klubu inite je otevřena. Zůstali jsme na stejné adrese, ale přesunuli jsme se do větších prostor. Klubovna je otevřena i pro vás, přijďte se za námi podívat, třeba na některé páteční ladění víkendu.

otvírání klubovny

V pátek 22.dubna otvírá klub inite slavnostně novou klubovnu. Zůstali jsme na stejné adrese, ale přesunuli jsme se do větších prostor. Přijďte se za námi podívat a posedět u čaje nebo u kávy na mimořádném pátečním ladění víkendu.

otvírání sezóny

Letošní otvírání sezóny v Jedůvkách bylo první výjezdním setkáním klubu inite v roce 2016. Z minulého pobytu nám známá jedovnická chata nás opět přivítala s nevlídným počasím. Ale poblíž ohně, poklidně plápolajícího v krbu, jsme si i tak užili další příjemný víkend se spoustou zajímavých, převážně duchovně laděných aktivit.

krční páteř

A je tu další díl seriálu cviků na uvolnění páteře! Náš placatý cvičenec Jára je zpátky, tak můžeme pokračovat. Dnes budeme při cvičení různě zaplétat ruce při hledání správné výchozí polohy, ale vy to nakonec zvládnete, jako vždy. Ale ještě předtím tradičně něco z praktických znalostí péče o páteř. Navážeme na anatomii bolesti z minulého dílu a trochu víc se zaměříme na sezení.

koupelové soli

Vyrobte si s námi báječné koupelové soli, které se mohou stát milým dárkem a jsou ceněné pro své blahodárné účinky, jejich popularita stále stoupá. S naší domácí výrobou nejen že regály v obchodě projdete bez povšimnutí, ale navíc budete nadšení opravdovým složením svých koupelí.

andělské setkání

V pátek 15. 1. 2016 proběhlo setkání klubu inite nazývané tradičně Ladění víkendu, tentokráte s podtitulem Andělské setkání. Na tento večer jsme se velmi těšili, protože tyto večery jsou pro všechny zúčastněné velmi pohodové, příjemné a relaxační. Vždy nám vykouzlí úsměv na tváři a pohodu v duši.

olej na rybu

Dnešní příspěvek do bylinkárny je už ladění na příchod vánoc a tradiční rybí pokrm. Pokud nechcete mít kapříka po třicátépáté obaleného a usmaženého ve strouhance, zkuste náš bylinkový olej, který dá jakémukoliv rybímu pokrmu jiný šmrnc. Ingredience seženete na každém rohu.

boje za

V dnešní krátké úvaze se zaměřím na různé akce, které v 99,9% svého názvu nesou něco ve smyslu Boj za rakovinu, Boj za mír, Boj za....sami jste se s tím jistě setkali mnohokrát. Jedná se většinou o záležitosti typu pochodu, který má upozornit na...něco.

víno na zvěřinu

V dnešním návodu vám představím víno k nakládání zvěřiny nebo hovězího masa. A proč je tento recept zařazen v kategorii Domácí bylinkárna? Jasně, přidáme bylinky. Takže pojďme na to.