léto 2019 v inite

V letním období člověk žije jinak, zpravidla jinak (a lépe) jí, jinak spí a má i jiné zájmy než v jiných ročních obdobích  vzhledem k počasí a k možnostem nabízeným létem vůbec. V relax.point.inite to vnímáme a tak trochu na toto léto měníme zaběhnuté pořádky, s platností od začátku června a do září.

access bars

Od poloviny února má pro vás relax.point.inite novinku v nabídce masážních terapií, máme pro vás Access Bars®. K provádění této specifické masáže hlavy s dalekosáhlými účinky jsme získali oprávnění s certifikátem Access Consciousness® Bars Practicioner od poskytovatele licence. Této jemné masážní terapii se přezdívá kvantová akupresura. "Pomyslným stisknutím tlačítka informace s negativním nábojem zmizí a na jejich místě se uvolní prostor, který můžete naplnit pozitivními změnami. Stanete se jinými a je na vás, co sami sobě dovolíte."

všechno někdy končí

...aby něco nového mohlo začít. Po dlouhém období, kdy měl relax.point.inite svou základnu na Koželužské ulici, přichází změna. A najdete nás blíže k centru Brna, na Josefské ulici.

vánoční vouchery

Využijte možnosti sestavení vánočního voucheru na míru podle vašeho přání a obdarujte své blízké či přátele námi poskytnutou službou. Po vaší poptávce vám nabídneme vánoční voucher dokonce na balíček s vánočně překvapivou kombinací služeb. Jak to funguje?

relaxační masáže

Nejen o duši je třeba pečovat. Jsme opravdu rádi, že u nás vám můžeme nabídnout také relaxační masáže. Akreditovaná masérka provede masáže vybrané z aktuální nabídky přímo ve známém prostředí našeho relax.pointu.

krční páteř

A je tu další díl seriálu cviků na uvolnění páteře! Náš placatý cvičenec Jára je zpátky, tak můžeme pokračovat. Dnes budeme při cvičení různě zaplétat ruce při hledání správné výchozí polohy, ale vy to nakonec zvládnete, jako vždy. Ale ještě předtím tradičně něco z praktických znalostí péče o páteř. Navážeme na anatomii bolesti z minulého dílu a trochu víc se zaměříme na sezení.

koupelové soli

Vyrobte si s námi báječné koupelové soli, které se mohou stát milým dárkem a jsou ceněné pro své blahodárné účinky, jejich popularita stále stoupá. S naší domácí výrobou nejen že regály v obchodě projdete bez povšimnutí, ale navíc budete nadšení opravdovým složením svých koupelí.

olej na rybu

Dnešní příspěvek do bylinkárny je už ladění na příchod vánoc a tradiční rybí pokrm. Pokud nechcete mít kapříka po třicátépáté obaleného a usmaženého ve strouhance, zkuste náš bylinkový olej, který dá jakémukoliv rybímu pokrmu jiný šmrnc. Ingredience seženete na každém rohu.

víno na zvěřinu

V dnešním návodu vám představím víno k nakládání zvěřiny nebo hovězího masa. A proč je tento recept zařazen v kategorii Domácí bylinkárna? Jasně, přidáme bylinky. Takže pojďme na to.

balzám na bolavý nos

​Když už jsem se vrhla na před-zásobu bacilového období, v naší rodině nesmí chybět balzám na bolavý nos. Prostě jak smrkáme a smrkáme, tak to bolí a rudne jako čert. Chemické přípravky se mi vůbec neosvědčily, protože na takto narušené kůži velmi pálí. Co si budeme povídat, takto postižených lidí bude většina, takže jak snadno vyrobit balzámek, který nepálí a pomáhá.